Sürdürülebilir, kaliteli hizmet.

Alemdar Kumlama Boyama

Kurucumuz Zekeriya Alemdar öncülüğünde 1989 yılında Kağıthane/İstanbul ‘da 50m2 ‘lik bir dükkanda, yapı-inşaat, nalbur malzemeleri satarak başladı. Kısa zamanda portföyüne akrilik, endüstriyel, epoxy ve poliüretan boyalarını da ekleyerek; ürünlerin tedariki, imalatını ve satışını yapmıştır.

Bu sektör için gerekli eğitim ve donanımın sağlanması sonrasında 2016 yılında müşteriye hizmet esası ile bünyesinde oluşturduğu yeni iş kolu kumlama & boyama faaliyetlerine başlamıştır. Çeşitli illerde deneyimli kadrosu ile bir çok projede yer almış sektörde öncü çelik firmaları ile çalışıp bir çok projeden başarı ile ayrılmıştır.

İlk kumlama ve boyama atölyesi, şehirlerarası mobil işlerine Sakarya ‘da yoğunluk vermesiyle 2022 yılı itibari ile Sakarya ‘da kurulmuştur

Faaliyetlerimiz Hakkında

Kumlama, astar-boya uygulama,yüzey hazırlama, koruyucu kaplama ve toz boya konusunda oldukça deneyimliyiz. Aşındırıcı kumlama, mobil kumlama, endüstriyel koruyucu kaplama, yüzey hazırlama ve sonlandırma gibi yüzey çözümleri sunuyoruz.

Büyük ticari ve sivil projelerin yanı sıra küçük özel işleri başarıyla tamamlıyoruz. Modern endüstri ekipmanlarına sahip mobil uzman ekibimiz, Türkiye ‘nin herhangi bölgesinde bir proje gereksinimini karşılayabilir. Hiçbir iş bizim için çok büyük ya da küçük değildir.

Mümkün olan en güvenli çevre çözümlerini uyguluyoruz. Güvenilir yüksek kaliteli kumlama ve aşındırıcı temizlik sağlamak, tam zamanlı çalışan ekibimizin fiyatından veya güvenliğinden ödün vermediğimiz anlamına da gelir.

Projenin her aşamasında müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Yerinde Hizmet, Anında Çözüm

Hizmetimizi sadece kendi atölyemizde değil, mobil olarak da çelik fabrikalarının boya atölyesinde ve şantiye alanlarında da veriyoruz.

Çelik konstrüksiyon imalat fabrikalarında, kendi boya atölyelerine de ekibimizi kuruyor, fabrikaların sorunlarına ve ihtiyaçlarına anında çözüm ortağı oluyoruz. Bu mobil faaliyet modeli ile müşterimizin istekleri doğrultusunda gerek sözleşmeli gerek de proje bazlı işler olarak çözüm sunuyoruz.

Müşterilerimizden Ve Çözüm Ortaklarımızdan Bazıları