Sürdürülebilir, kaliteli hizmet.

Alemdar Kumlama Boyama

Kurucumuz Zekeriya Alemdar’ın önciülüğünde 1989 yılında Kağıthane/İstanbul’da 100m2’lik bir dükkanda, yapı-inşaat, nalbur malzemeleri satarak başladı. Kısa zamanda portföyüne akrilik, endüstriyel, epoksi ve poliüretan boyalarını da ekleyerek; kaliteli tedariki, imalatını ve satışını gerçekleştirmiştir.

Bu sektör için gerekli eğitim ve donanımın sürdürülmesi sonrasında 2016 yılında oluşturulan hizmet esası ile bünyesinde oluşturulan yeni iş kolu kumlama ve boyama faaliyetlerine başlandı. Çeşitli illerde bulunan birleştirme ile bir çok projenin yer aldığı yüksek sıcaklıkta çelik firmaları ile bakımı bir çok projeden başarı ile ayrılabilir.

İlk kumlama ve boyama atölyesi 2016 yılında İstanbul/Kemerburgaz ‘da 500 m2 ‘lik alanda kuruldu. Şehirlerarası mobil işlerine Sakarya’da yoğunluk vermesiyle 2022 yılında 3500 m2 ‘lik alanda devam etti.

2024 yılı itibariyle yeni kurulan şantiye alanlarında proje bazında özellikle kumlama ve boyama iş kolu içerisinde çeşitli faaliyetlerde iş teslimi yapıyoruz.

Faaliyetlerimiz Hakkında

Kumlama, astar-boya uygulama,yüzey hazırlama, koruyucu kaplama ve toz boya konusunda oldukça deneyimliyiz. Aşındırıcı kumlama, mobil kumlama, endüstriyel koruyucu kaplama, yüzey hazırlama ve sonlandırma gibi yüzey çözümleri sunuyoruz.

Büyük ticari ve sivil projelerin yanı sıra küçük özel işleri başarıyla tamamlıyoruz. Modern endüstri ekipmanlarına sahip mobil uzman ekibimiz, Türkiye ‘nin herhangi bölgesinde bir proje gereksinimini karşılayabilir. Hiçbir iş bizim için çok büyük ya da küçük değildir.

Mümkün olan en güvenli çevre çözümlerini uyguluyoruz. Güvenilir yüksek kaliteli kumlama ve aşındırıcı temizlik sağlamak, tam zamanlı çalışan ekibimizin fiyatından veya güvenliğinden ödün vermediğimiz anlamına da gelir.

Projenin her aşamasında müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Yerinde Hizmet, Anında Çözüm

Hizmetimizi sadece kendi atölyemizde değil, mobil olarak da çelik fabrikalarının boya atölyesinde ve şantiye alanlarında da veriyoruz.

Çelik konstrüksiyon imalat fabrikalarında, kendi boya atölyelerine de ekibimizi kuruyor, fabrikaların sorunlarına ve ihtiyaçlarına anında çözüm ortağı oluyoruz. Bu mobil faaliyet modeli ile müşterimizin istekleri doğrultusunda gerek sözleşmeli gerek de proje bazlı işler olarak çözüm sunuyoruz.

Müşterilerimizden Ve Çözüm Ortaklarımızdan Bazıları