Faaliyetlerimiz Hakkında

20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz, bu da kumlama, yüzey hazırlama, koruyucu kaplama ve toz boya konusunda oldukça deneyimli olduğumuz anlamına geliyor. Aşındırıcı kumlama, mobil kumlama, endüstriyel koruyucu kaplama, yüzey hazırlama ve sonlandırma gibi yüzey çözümleri sunuyoruz.

Büyük ticari ve sivil projelerin yanı sıra küçük özel işleri başarıyla tamamlıyoruz. Modern endüstri ekipmanlarına sahip mobil uzman ekibimiz, Türkiye ‘nin herhangi bölgesinde bir proje gereksinimini karşılayabilir. Ve hiçbir iş bizim için çok büyük ya da küçük değildir.

Mümkün olan en güvenli çevre çözümlerini uyguluyoruz.  Güvenilir yüksek kaliteli kumlama ve aşındırıcı temizlik sağlamak, tam zamanlı çalışan ekibimizin fiyatından veya güvenliğinden ödün vermediğimiz anlamına da gelir. %100 SWMS ve İSG uyumluyuz.

Projenin her aşamasında müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Hiçbir ücret ödemeden taahhütsüz bir teklif hazırlamaya başlamak. Tüm proje sahalarımızı kumlama çalışmalarımızdan kaynaklanan döküntülerden arındırıyoruz.